
Сумка для ноутбука Tucano Lamini 13.3/14" чорний
1 099 ₴
1 044,05 ₴
- В наявності
- Код: BLAMINI1314-BK
Тонка сумка Tucano LAMINI 13.3/14 дюймів
Особливості:
-Тканина сумки з переробленого пластику
-Внутрішня ударостійка підкладка
-Подвійні ручки та знімний плечовий ремінець
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 35 x 26 x 2,5 см
Призначено для: ноутбуки від 13.3 до 14 дюймів
Матеріал: текстильна тканина з перероблених пет пляшок
Кількість перероблених пляшок у виробі: 9 шт.
Вага: 0.175 кг
Колір: чорний
Артикул: BLAMINI1314-BK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 175 г |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 044,05 ₴







