
Чохол Tucano Tucani 13"/14" зелений
1 649 ₴
1 566,55 ₴
- В наявності
- Код: BFTUC401314-V
Колекція чохлів TUCANI присвячена 40-річному ювілею компанії Tucano.
Ця лімітована модель виконана з неопрену і прикрашена яскравим принтом із зображенням тукана.
Чохол має плаский зшивний шов (унікальний метод зшивання) для більш щільного прилягання та зручну блискавку з двома бігунками.
Фірмова система проти випадкового випадіння забезпечує надійну фіксацію ноутбука під час транспортування,
це в свою чергу гарантує більш тонкий профіль і відмінний захист.
Інтер'єр виконаний з м'якого матеріалу, що захищає від подряпин.
Призначено для: MacBook Pro 14” and laptop 13,3/14”
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 34 x 25.5 x 2 см
Відсік для ноутбука: 33 x 23.8 x 2 см
Матеріал: неопрен
Колір: зелений з принтом
Вага: 0,2 кг
Артикул/код: BFTUC401314-V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 305 см |
| Глибина | 20 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Неопрен |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Чехол |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 1 566,55 ₴





