Параметри:
Діагональ ноутбука:16”
Об'єм: 27 л
Вага: 0,43 кг
Колір: червоний (Rust Alps Print)
Габаритний розмір: 33 x 46 x 22 см
Відсік для ноутбука: 28,6 x 43,2 x 4,2 см
Матеріал: 98% поліестер + 2% поліуретан
Гарантія: 3 роки
Носіть своє спорядження стильно з рюкзаками для ноутбука серії Wenger Crango 16". Завдяки спеціальному відділення supersoft для розміщення 16-дюймового ноутбука, а також органайзера для речей першої необхідності:
шнури живлення, зарядні пристрої, письмові приладдя, візитні картки та інше саме там, де вони вам потрібні. Це ідеальний рюкзак, який можна взяти із собою практично куди завгодно. Завдяки внутрішньому роздільнику файлів, ваші документи та папки залишаться недоторканими, а спеціальний патч (тримач) забезпечує захист вам і вашому велосипеду, коли ви знаходитесь в дорозі.
Ключові переваги:
• М'яке відділення для ноутбука з діагоналлю 16 дюймів
• Органайзер Essentials забезпечує чистоту та доступність кабелів живлення, зарядних пристроїв та візитних карток.
• Файловий роздільник розділяє та зберігає документи, папки та багато іншого
• Регульовані плечові ремені для максимального комфорту
• Виділений патч тримає велосипедний ліхтар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Вага | 430 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 22 см |
| Об'єм | 27 |
- Ціна: 1 449 ₴











