
Рюкзак для ноутбука Tucano Fine 15.6-16 чорний
5 580 ₴
5 301 ₴
- В наявності
- Код: BKFINE15D-BK
Технічні характеристики та параметри:
Габаритні розміри: 29 x 43 x 13.5 см
Відділення для ноутбука: 36.5 х 25 х 2 см
Об'єм: 17 л
Матеріал: нейлон + шкіра
Колір: чорний
Вага: 0,76 кг
Артикул/код: BKFINE15D-BK
Гарантія: 2 роки
Особливості та фішки:
• Ремінець для кріплення на ручку валізи
• Шкіряні акценти
• Внутрішня м'яка кишеня для ноутбуків
• Захисна кишеня на задній панелі
• Зручна зовнішня кишеня
• Подвійне відділення, розділене блискавками
• Високотехнологічна тканина, виготовлена ??з переробленого пластику
Розроблено для:
Ноутбуків 15,6/16 дюймів
MacBook Pro 16 дюймів (2019-2024)
Розроблено для:
Ноутбуків 15,6/16 дюймів
MacBook Pro 16 дюймів (2019-2024)
Діловий рюкзак з двома відділеннями з колекції FINE від Tucano
Місткий бізнес-рюкзак, який є одночасно і елегантним і винятково стильним.
Розроблений для сучасних ноутбуків 15,6/16 дюймів та MacBook Pro 16 дюймів.
Виготовлений з високотехнологічної тканини з переробленого пластику та зі шкіряними вставками.
Рюкзак Tucano FINE має містку зовнішню кишеню та подвійне внутрішнє відділення, розділене блискавками,
що також ідеально підходить як для повсякденного використання, так і для короткотривалих ділових поїздок.
Рюкзак Tucano FINE має добре організовані внутрішні кишені та м'яке відділення для вашого лептопа.
Задня панель, оздоблена вишуканою сіткою, оснащена захисною кишенею та ремінцем для кріплення рюкзака до телескопічної ручки валізи.
Розроблено для:
Ноутбуків 15,6/16 дюймів
MacBook Pro 16 дюймів (2019-2024)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 3 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для планшета, Відділення для дрібних грошей, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для ручок, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 760 г |
| Висота | 360 мм |
| Висота основного відділення | 430 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Глибина основного відділення | 135 мм |
| Об`єм | 17 л |
| Ширина | 250 мм |
| Ширина основного відділення | 290 мм |
- Ціна: 5 301 ₴










