
Рюкзак для ноутбука Tucano Laser 15.6-16 синій
3 399 ₴
3 229,05 ₴
- В наявності
- Код: BKLAS15-B
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 29 x 44 x 13 см
Відсік для ноутбука: 36.5 x 25 x 2 см
Об'єм: 20л
Матеріал: перероблена тканина з покриттям із вологозахисного матеріалу
Вага: 0.59 кг
Колір: синій
Артикул:BKLAS15-B
Гарантія: 2 роки
Особливості та фішки:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Передня кишеня-органайзер із застібкою-блискавкою
• Ергономічна м'яка задня панель та ремінці
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Захисна кишеня на спині
• Містке внутрішнє відділення
• Водостійка перероблена тканина з покриттям
• Ремінець для кріплення на ручці валізи
Рюкзак Tucano Laser, розроблений для ноутбуків 15,6/16 дюймів та MacBook Pro 16 дюймів.
Виготовляється з переробленої тканини і додатково має прогумований шар покриття для забезпечення водонепроникності.
Рюкзак має просторе основне відділення, глибоку та містку передню кишеню, та захисну задню кишеню.
По бокам рюкзака розташовані бічні кишені на блискавці, ідеально підійдуть для перенесення пляшки води або парасольки.
Додатково в рюкзаку інтгеровано спеціальну внутрішню кишеню для трекера (трекер не входить до комплекту).
На задній панелі рюкзака (на спинці) є ремінець-кріплення, за допомогою якого можливо прикріпити рюкзак до телескопічної ручки валізи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 3 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Отвір для навушників, Відділення для планшета, Відділення для дрібних грошей, Відділення для акумулятора, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 590 г |
| Висота | 365 мм |
| Висота основного відділення | 440 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Глибина основного відділення | 130 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 250 мм |
| Ширина основного відділення | 290 мм |
- Ціна: 3 229,05 ₴










