Технічні характеристики та параметри:
Габаритні розміри: 41 x 30 x 13.5 см
Відділення для ноутбука: 36.5 х 25 х 2 см
Об'єм: 14 л
Матеріал: нейлон + шкіра
Колір: чорний
Вага: 0,65 кг
Артикул/код: BFINE15-BK
Гарантія: 2 роки
Особливості та фішки:
• Шкіряні вставки
• Внутрішня м'яка кишеня для ноутбуку
• Подвійне відділення, розділене блискавками
• Знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині
• Високотехнологічна тканина з переробленого пластику
• 2 місткі зовнішні кишені
Розроблено для:
Ноутбуків 15,6/16 дюймів
MacBook Pro 16 дюймів (2019-2024)
Ділова сумка для ноутбуків 15,6/16 дюймів та MacBook 16 дюймів з колекції FINE від Tucano
Містка ділова сумка, яка є одночасно виключно стильною та елегантною.
Розроблена для ноутбуків 15,6/16 дюймів та MacBook Pro 16 дюймів.
Виготовлена з високотехнологічної тканини з переробленого пластику та зі шкіряними вставками.
Cумка Tucano Fine має дві місткі зовнішні кишені та подвійне внутрішнє відділення, розділене блискавками.
Ідеально підходить для щоденних або короткотривалих ділових поїздок.
Вона має добре організовані внутрішні кишені та м'яке відділення для вашого лептопа.
Наявний плечовий ремінь робить її легкою для перенесення та ще більш універсальною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Захист кутів |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Відділення для планшета, Відділення для дрібних грошей, Відділення для акумулятора, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для ручок, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 250 мм |
| Висота основного відділення | 300 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Глибина основного відділення | 135 мм |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 365 мм |
| Ширина основного відділення | 410 мм |
- Ціна: 6 049 ₴











