
Валіза маленька Wenger Legacy пластик 4 колеса чорна
4 849 ₴
4 606,55 ₴
- В наявності
- Код: 610865
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 40 x 54 x 20/25 см * (ручна поклажа)
Об'єм: 39 / 44л
Вага: 3 кг
Колір: чорний
Матеріал: PC / ABS (Полікарбонат + АБС пластик)
Артикул / code / SKU: 610865
EAN: 761332909144
Серія: Legacy
Гарантія: 5 років
Валіза Wenger Legacy CarryOn Hardside пропонує стильне зберігання для часто подорожуючих пасажирів.
Завдяки безшумним здвоєним колесам валіза плавно котиться ковзає і нею легко маневрувати.
Якщо вам потрібно упакувати більше речей, до ваших послуг можливість збільшення об'єму на 5 літрів
Внутрішня кишеня і роздільник на блискавці зберігає речі акуратними і охайними під час всієї подорожі.
Ключові переваги
Комбінований замок, схвалений Travel Sentry®. (TSA)
Вбудований ідентифікаційний лоток для імені та адреси в разі втрати багажу.
Розширення 2 "(5 см) пропонує додаткове місце для упаковки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 г |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 25 см |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на змійці | 2 |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Об'єм | 44 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Да |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Валіза |
| Візерунки та принти | Однотонний |
- Ціна: 4 606,55 ₴









