
Валіза Wenger Legacy велика пластик 4 колеса червона
7 649 ₴
7 266,55 ₴
- В наявності
- Код: 610873
Технічні характеристики та деталі:
Розмір: велика (L)
Габаритні розміри: 52 x 76x 30/35 см *
Об'єм: 99 / 115л*
Вага: 4,75 кг
Колір: чорний
Матеріал: PC / ABS (полікарбонат + АБС пластик)
Кодовий замок: інтегрований в корпус замок TSA
Артикул / code / SKU: 610873
EAN: 7613329092026
Серія: Legacy
Гарантія: 5 років
Збираючись у відрядження або у відпустку, ви потребуєте багаж, який не підведе, і довезе все що упаковано,
до потрібного місця в кожній поїздці, кожного разу.
Wenger пропонує стильну і надійну валізу для транспортування і зберігання ваших речей з лінійки Legacy Hardside
Супер-тихі здвоєні колеса, плавно ковзають по покриттям як в аеропортах, так і за їх межами.
Маневровість по вузьких проходах і між рядів не причинять клопоту, а його стильна і приваблива зовнішність,
дозволить відшукати саме вашу валізу серед інших
А якщо вам потрібно упакувати більше речей, до ваших послуг можливість збільшення об'єму трохи більше 10 літрів
Внутрішня кишеня, роздільник на блискавці, компресійні ремені (для утримання багажу), збережуть ваші речі акуратними і охайними під час всієї поїздки.
Ключові переваги
Комбінований замок, схвалений Travel Sentry®. (TSA)
Вбудований ідентифікаційний лоток для імені та адреси в разі втрати багажу.
Розширення 2" (5 см) пропонує додаткове місце для упаковки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 г |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 35 см |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на змійці | 2 |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Об'єм | 115 |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Да |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Валіза |
| Візерунки та принти | Однотонний |
- Ціна: 7 266,55 ₴








