
Рюкзак для ноутбука Tucano Lunar 15.6" чорний
3 499 ₴
3 324,05 ₴
- В наявності
- Код: BKLUN15-BK
Параметри:
Габарити: 33 х 45 х 11 см
Відділ для ноутбука: 25 x 38 x 2,5 см
Матеріал: нейлон 600 ден
Колір: чорний
Об'єм: 20л
Вага: 1 кг
Рюкзак Tucano Lunar з нової колекції Planet від Tucano. Сучасний дизайнерський рюкзак для ноутбуків з діагоналлю 15,6 / 16 дюймів і MacBook Pro з діагоналлю 16 дюймів. Рюкзак Tucano Lunar виконаний з нейлону високої щільності, і дуже добре організований. У просторому головному відділенні є м'яка кишеня для ноутбука, що забезпечує чудовий захист, а також кишеньки для аксесуарів. Для більш зручного доступу в головний відсік, блискавка вшита під кутом, при повному відкритті доступ у відсік стає ширшим, і таким чином забезпечується більш зручне завантаження / розвантаження ноутбука та іншої поклажі.
Передня кишеня-органайзер може розмістити блокнот, або папку формату А4, а ще флягу або термокружку, а ще містить в собі 2 невеликих кишені (для візитівок, або корисних дрібниць).
Маленька кишеня під органайзером закривається на блискавку. З двох сторін рюкзака розташовані пласкі бічні кишені.
Ергономічна спинка і м'які плечові ремені з сітчастого матеріалу, дозволять комфортно переносити рюкзак влітку. Також в спинці вбудовано ремінь-фікстатор для розміщення рюкзака на телескопічнії ручці валізи, і приховану кишеню (антизлодій)
Передня кишеня і ремінь-фікстатор декоровані суцільним малюнком з написом "TUCANO" в тон основного матеріалу.
Дана модель є полегшеною (в порівнянні з моделлю Luna) і не має розвантажувальної системи AGS і дощовика,
при цьому весь функціонал і дизайнерські прийоми повторюють вигляд старшої моделі Luna з AGS системою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 450 см |
| Висота основного відділення | 380 |
| Глибина | 110 см |
| Глибина основного відділення | 25 |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кріплення на візок | Да |
| Матеріал | Нейлон |
| Об'єм | 20 |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Відділення | Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниці, Відділення для планшета, Відділення для ручок, Відділення для телефону, Відділення-органайзер, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловічий |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 250 |
- Ціна: 3 324,05 ₴









