
Шкіряна сумка жіноча крос-боді Borsacomoda 810053 коричнева
1 737 ₴
1 476,45 ₴
- В наявності
- Код: 810053
Розміри:
Довжина: 22 см
Висота: 25 см
Ширина: 11 см
Довжина плечового ременя: 128 см
Невелика жіноча сумка крос-боді із натуральної шкіри від українського бренду Borsacomoda. Ця модель відрізняється мінімальним стильним дизайном. Сумка виготовлена з високоякісної м'якої шкіри, дуже приємної на дотик.
Усередині:
- одне основне відділення на підкладці, яке закривається на блискавку;
- невелика прорізна кишеня на блискавці;
- невелика накладна кишеня відкритого типу.
Зовні:
- ззаду є прорізна кишеня на блискавці;
- довгий регульований незнімний плечовий ремінь із натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 476,45 ₴






