-5%

Рюкзак Wenger New Essentials XE Extent 17" чорний
4 599 ₴
4 369,05 ₴
- В наявності
- Код: 612741
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Об`єм: | 23 л |
| Колір: | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ): | 28,5 x 41,4 x 2,222 см |
| Розміри (ШхВхТ): | 35 x 50 x 24 см |
| Вага: | 1080 г |
Стиль, функціональність, комфорт, і легке носіння - це все про новий рюкзак XE Extent для ноутбуків 17" від Wenger. А ще спеціальні кишені для клавіатури, мишки, і багато чого іншого.
- Основна зовнішня тканина виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок
- Відділення для ноутбука з потрійним захистом Triple Protect
- Спеціальна кишеня для планшета
- Розширюване основне відділення
- Органайзер для найнеобхідніших речей
- Спеціальна кишеня для клавіатури
- Кишеня для мишки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Захист кутів |
| Відділення | Відділення для планшета, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 369,05 ₴










