
Рюкзак Wenger New Essentials XE Ryde 16 чорний
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 612736
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повсякденний молодіжний рюкзак Wenger модель XE Ryde з відсіком для ноутбуків 16" та окремою кишенькою для планшета. Підвищений загальний об'єм, бічні компресійні ремінці, оновлена тканина, зручний органайзер, покращена ергономіка плечових ремінців - це все про новий рюкзак XE Ryde.
- Основна зовнішня тканина виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок
- М'яке захищене відділення для ноутбука
- Спеціальна захищена кишеня для планшета до 10"
- Просторе основне відділення для речей
- Органайзер для найнеобхідніших речей
- Вертикальна кишеня QuickAccess
- Додаткові пом'якшуючі подушечки інтегровані в плечові лямки.
- Спинка рюкзака та внутрішні сторони плечових лямок виготовлено з сітчастого матеріалу, для покращення вентиляції і відводу тепла
- Бічні кишеньки з еластичними бічними стінками
Основні
| Тип | рюкзак |
| У напрямку | міський стиль |
| молодіжна | |
| унісекс | |
| Форм-фактор ноутбука | 15.6" - 16" |
| Матеріал | поліестер /20% |
| PVC (ПВХ) /7% | |
| поліестер з переробленого пластику /73% |
Відділення
| Для ноутбука | ![]() |
| Для аксесуарів | ![]() |
Особливості
| Особливості | бічні кишеньки з еластичними стінками |
| спинка рюкзака та внутрішні сторони плечових лямок виготовлено з сітчастого матеріалу | |
| органайзер для найнеобхідніших речей | |
| спеціальна захищена кишеня для планшета до 10" | |
| вертикальна кишеня QuickAccess |
Фізичні
| Об `єм | 26 л |
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 25.5 x 37 x 1.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 25,5 x 37 x 1.5 см |
| Вага | 800 г |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Вага | 0.83 кг |
| Об'єм | 0.0118 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 440 |
| Глибина основного відділення | 250 |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Кишеня для пляшки, Зовнішній кишеню без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниці, Відділення для планшета, Відділення для ручок, Відділення для телефону, Відділення-органайзер |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴








