
Велика спортивна сумка з кишенею для взуття Wallaby 3060 чорна
1 375 ₴
1 168,75 ₴
- В наявності
- Код: 3060
Розміри
Ширина: 63 см
Висота: 30 см
Глубина: 28 см
Довжина плечового ременя: 133 см
Велика спортивна сумка з українського бренду Wallaby.
Сумка також може бути використана як дорожня сумка. Дуже містка модель, особливістю якої є наявність спеціальної кишені для взуття. Сумка виготовлена з дуже якісно та міцного матеріалу polyester 600 WR (water repellent), що має водовідштовхувальні властивості. Сумка оснащена стандартними ручками для перенесення в руках і знімним ременем, що регулюється, з накладкою під плече.Донечко сумки оснащене п'ятьма пластиковими ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Відсік для взуття, Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 53 л |
| Ширина | 63 см |
- Ціна: 1 168,75 ₴






