Розміри
Довжина: 33 см
Висота: 14 см
Ширина: 7 см
Довжина ременя: 112 см
Поясна сумка (бананка) - це стильний і практичний аксесуар, який чудово увійшов в історію моди. Цю модель можна носити двома способами: на грудях через плече та на поясі В обох випадках руки залишаються вільними. У сумку поміститься все необхідне, що завжди зручно мати під рукою: телефон, ключі, гаманець та багато інших важливих речей.
Модель складається з одного відділу та додаткової кишені. Виконано цю модель з якісної штучної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Відділення | 2 основних |
| Ширина | 7 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Стиль | Спортивний |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 371 ₴






