
Сумка-чохол Tucano Gommo Super Slim 13"/14" зелений
2 329 ₴
2 212,55 ₴
- В наявності
- Код: BSGOM1314-VM
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 36 x 25.5 x 2 см
Розмір відділу для ноутбука: 34.04 x 23.76 x 2 см
Матеріал: прогумована тканина
Вага: 0,29 кг
Колір: зелений
Гарантія: 2 роки
Супертонка сумка Super Slim з дизайнерської колекції Gommo від Tucano. Водонепроникна сумка з прогумованого матеріалу, розроблена для MacBook Air 15" і ноутбуків 14" Сумка Gommo оснащена системою Anti-Slip System®, це система з двома кутовими клапанами, призначеними для захисту від випадкового випадіння ноутбука з сумки, а також для захисту кутів пристрою від подряпин. Також на зовнішній стороні сумки розташована кишеня для аксесуарів. Поставляється зі знімним плечовим ремінцем, який регулюється по довжині. Знявши цей ремінець сумка перетворюється на чохол з гучкими ручками.
Такий чохол легко поміститься в рюкзаку і слугуватиме додатковим захистом для ноутбука.
Призначено для:
MacBook Air 15" (2023-2024)
Ноутбуки 14"
Особливості:
• Регульований і знімний плечовий ремінь
• Зовнішня кишеня для аксесуарів
• Гнучкі ручки
• Водонепроникний прогумований матеріал
• інтегрована система захисту кутів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист кутів |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 290 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 212,55 ₴






