
Сумка для ноутбука 2E Base Park 17" чорна
999 ₴
949,05 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBN417BK
Характеристики:
Цвет черный/с оранжевыми вставками.
Отделение для ноутбука (ШхВхТ) 42.5 x 30.5 x 4.0 см см
Размеры (ШхВхТ) 45.5 х 32.5 х 5.5 см см
Вес 700 г
Сумка чорного кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 455 мм |
- Ціна: 949,05 ₴









