-5%

Сумка для ноутбука 2E Base Park 13.3" чорна
749 ₴
711,55 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBN413BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 331 х 248 х 28 мм см |
| Розміри (ШхВхТ) | 364 х 259 х 39 мм см |
| Вага | 330 г |
Сумка чорного кольору з синіми вставками для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Захист кутів, Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 330 г |
| Висота | 269 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Ширина | 364 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711,55 ₴









