-5%

Сумка для ноутбука 2Е TopLoad Classic 14" чорна
899 ₴
854,05 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBT6814BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 35.4 x 26.8 x 3.6 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 38.1 х 29.2 х 6.9 см |
| Вага | 650 г |
Сумка 2E TopLoad Classic 14" - строгий діловий дизайн та приваблива ціна. Водовідштовхувальний поліестер та жорсткий каркас забезпечують захист, комфорт та надійність щодня!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 292 мм |
| Висота основного відділення | 36 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Глибина основного відділення | 268 мм |
| Ширина | 381 мм |
| Ширина основного відділення | 354 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,05 ₴








