Характеристики:
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38.5 x 29.6 x 4 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 42 х 32 х 9 см |
| Вага | 650 г |
Сумка 2E TopLoad Classic 16" - строгий діловий дизайн та приваблива ціна. Водовідштовхувальний поліестер та жорсткий каркас забезпечують захист, комфорт та надійність щодня!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 320 мм |
| Висота основного відділення | 40 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Глибина основного відділення | 296 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина основного відділення | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴










