Розміри
Довжина: 31 см
Висота: 11 см
Ширина: 5 см
Невелика напоясний сумка. Складається з одного головного відділення на змійці і зовнішньої накладної кишені на змійці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 31 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴






