Розміри
Довжина: 25 см
Висота: 34 см
Ширина: 16 см
Довжина ручок: 53 см
Стильна, модна та популярна сумка-шоппер від українського виробника шкіряних сумок Borsacomoda. Дуже містка та міцна модель має одне відділення та ручки середньої довжини, завдяки чому її зручно носити як на плечі, так і в руках. Виготовлена із високоякісної шкіри. Відрізняється зносостійкістю, легкістю у догляді, малою вагою і великою міцністю.
Усередині:
- міцна підкладка;
- загальний вільний відділ на блискавці;
- невелика прорізна кишеня на блискавці;
- невелика прорізна кишеня відкритого типу.
Зовні для краси з права невелика прорізна кишенька з подовженою застібкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 2 760 ₴







