Характеристики:
| Колір | жовтий |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 25 x 2,5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 39 x 26 x 3,5 см |
| Вага | 190 г |
Чохол для ноутбука Tucano Colore розроблений спеціально для широкоформатних ноутбуків 15.6-16". Він сконструйований таким чином, щоб максимально захистити ноутбук від подряпин, невеликих ударів і струсів. Оснащений системою Anti-Slip, спеціальним фіксатором, розташованим під блискавкою, який надійно закріплює ноутбук всередині. Переносити лептоп тепер зручніше зручного: носіть його хоч окремо, або всередині іншої сумки чи рюкзака. Товщина неопрену 3 мм забезпечить збереження Вашого улюбленця. Чохол оснащений блискавкою з двома бігунками для зручного відкриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Матеріал | Неопрен |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 190 г |
| Висота | 260 мм |
| Висота основного відділення | 35 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина основного відділення | 250 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Ширина основного відділення | 380 мм |
- Ціна: 1 399 ₴







