-5%

Чохол для ноутбука Tucano Boa 15"/16" помаранчевий
2 199 ₴
2 089,05 ₴
- В наявності
- Код: BFBOA1516-O
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колір | помаранчевий |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 36,5 x 25,5 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 39 x 27,5 x 2 см |
| Вага | 260 г |
Стильний поліуретановий чохол Tucano Boa 15.6" з ефектом шкіри рептилії для ноутбуків 15,6/16" і MacBook Pro 16". М'який на дотик з внутрішнім захистом від подряпин, а також з фірмовою системою Anti-Slip System®. -кріплення з сітчастої тканини і запобігає випадковому вислизанню ноутбука з чохла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Вага | 260 г |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089,05 ₴





