
Сумка для ноутбука Tucano WO4 15"/16" чорна
3 099 ₴
2 944,05 ₴
- В наявності
- Код: WO4-MB16-AX
Характеристики
| Колір: | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ): | 35,79 x 24,81 x 1,68 см |
| Розміри (ШхВхТ): | 40 х 30 х 5,5 см |
| Вага: | 500 г |
Тонка сумка для ноутбука Tucano Slim Bag з колекції Work Out 4 для MacBook Pro 16" і ноутбуків 15,6-16". Work Out 4 — це легендарна тонка сумка, розроблена для 16-дюймових MacBook Pro і 16-дюймових ноутбуків. Це вже четверте покоління серії Work Out, і тепер вона повністю пошита з тканини, яку виготовлено з переробленого пластику. Чудова організація кишень та надтонкий компактний дизайн роблять цю сумку зручною і доречною для більшості завдань пов'язаних з щоденним транспортуванням ноутбука та різного приладдя на роботу чи навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 300 мм |
| Висота основного відділення | 248 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Глибина основного відділення | 16 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина основного відділення | 357 мм |
- Ціна: 2 944,05 ₴









