
Рюкзак Tucano Modo Premium 15"/16" зелений
7 299 ₴
6 934,05 ₴
- В наявності
- Код: BMDOKP-VM
Характеристики:
Об`єм: 15 л
Колір: зелений /темно-оливковий
Відділення для ноутбука (ШхВхТ): 25 х 36,5 х 2 см
Розміри (ШхВхТ): 28 x 40 x 15 см
Вага: 790 г
Діловий рюкзак із тканини, виготовленої з переробленого пластику, має деталі оздоблення з натуральної шкіри. Внутрішнє відділення з подвійною захисною кишенею для ноутбуків 15,6/16" або MacBook Pro 16" і планшету 11" одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 790 г |
| Висота | 400 мм |
| Висота основного відділення | 365 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 280 мм |
| Ширина основного відділення | 250 мм |
- Ціна: 6 934,05 ₴










