Характеристики:
Колір: чорний
Розміри зовнішні (ШхВхТ): 42 x 30 x 5 см
Розміри внутрішні (ШхВхТ): 40 x 29 x 4 см
Вага: 430 г
Повсякденрна сумка для ноутбуку чорного кольору. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 430 г |
| Висота | 300 мм |
| Висота основного відділення | 286 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Глибина основного відділення | 41 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина основного відділення | 398 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







