Розміри
Довжина: 35 см
Висота: 36 см
Ширина: 12,5 см
Об'єм: 16 л
Господарська сумка. Є ручки для перенесення в руці. Складається з одного відділення на змійці, прорізної кишені спереду на змійці і прорізної кишені на змійці всередені. Сумка має жорстке дно. Металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 360 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 16.0 |
| Глибина | 125 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴







