
М'яка жіноча сумка Voila 64466 пудрова
1 088 ₴
924,80 ₴
- В наявності
- Код: 64466
Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 26 см
Ширина: 13 см
Довжина ручок: 54 см
Довжина плечового ременя: 111 см
Трендова сумка-подушка з м'якої екошкіра хорошої якості. Затишна, м'яка і багатофункціональна.
Оснащена двома м'якими ручками з екошкіри універсальної довжини, а також додатковим регульованим плечовим ременем.
Сумка має одне відділення на щільному підкладці, закривається на блискавку.
Всередині: дві кишені на блискавці і один відкритого типу
Зовні: дві бічні кишені на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1110 мм |
| Довжина ручок | 540 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 924,80 ₴






