-5%

Рюкзак Tucano Salvo 15.6" чорний
3 699 ₴
3 514,05 ₴
- В наявності
- Код: BKSAL15-BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
.Рюкзак Tucano Salvo для ноутбуків з діагоналями 15,6-16 дюймів, а також для MacBook Pro 16 дюймів. Пошитий зі 100% переробленої тканини, високопродуктивний і міцний, отриманий в результаті переробки ПЕТ-пляшок. Оснащений двома великими внутрішніми відділеннями, рюкзак Salvo має мобільну роздільну панель, яка дозволяє персоналізувати простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0 г |
| Висота | 440 см |
| Глибина | 140 см |
| Об`єм | 0 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 320 см |
| Особливості | Захист від бічних ударів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 380.0 |
| Ширина основного відділення | 250.0 |
| Глибина основного відділення | 25.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 514,05 ₴










