
Жіноча ділова сумка Voila 6911425 синя
1 242 ₴
1 055,70 ₴
- В наявності
- Код: 6911425
Розміри
Довжина: 37 см
Висота: 27 см
Ширина: 15 см
Довжина ручок: 50 см
Довжина плечового ременя: 103 см
Представляємо Вашій увазі ідеальну ділову сумку від українського виробника Voila.
"Ділова сумка - це містка повсякденна модель, виконана в строгій, лаконічній формі і призначена для робочих цілей". Сумка для роботи повинна ідеально вписуватися в дрес-код, бути практичною та стриманою. Причому практичність вимірюватиметься вашими потребами.
Дана модель має два незалежні відділи під формат А4, в одному з яких є потайна кишеня на блискавці, а в другому - кишеня відкритого типу під телефон.
На зовнішній стороні, зліва, є вертикальна прорізна кишеня на металевій блискавці. З тильного боку також є прорізна кишеня на блискавці.
Модель оснащена двома зручними ручками, довжина яких дозволяє носити сумку з однаковим комфортом та зручністю як на плечі, так і просто в руках. Також у комплекті є знімний регульований плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 055,70 ₴






