Технічні характеристики:
Діагональ пристрою: 7"
Об’єм: 3л
Вага: 0,2 кг
Колір: чорний
Габаритні розміри: 18 x 22 x 8 см
Матеріал: посилений поліестер (баллістик)
Гарантія: 3 роки
Колекція Wenger BC зплітає в одне ціле сучасний дизайн та преміальну функціональність. Елегантний, стриманий і ідеально сформований, це класичний вибір для зайнятих професіоналів. Нехай сумка BC High crossbody переносить вас безперервно від перерв у вихідні до офісу чи зали засідань.
Основний відсік акуратно зберігає ваше технічне обладнання, а кишеня органайзер візитні картки, авторучки та смартфон. Всі відсіки закриваються згори клапаном. А елегантно прихована задня кишенька дозволяє швидко отримувати доступ до важливих дрібничок, коли вам це потрібно.
Основні переваги:
Кишеня оргнайзер підтримує акуратність та доступ до дрібних аксесуарів та візитівок
Внутрішня сітчаста кишеня пропонує додаткове зберігання
Два відділення на блискавці розподіляють та захищають ваші речі
Задня прихована кишеня на липучці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 180 см |
| Підкладка | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібниці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 см |
- Ціна: 1 249 ₴











