Технічні характеристикики:
Габаритні розміри: 37 x 47 x 27 см
Відсік для ноутбука: 28 x 37,8 x 3,6 см
Діагональ ноутбука: 15,6-16”
Об'єм: 27 л
Вага: 0,83 кг
Колір: чорний
Матеріал: поліестер
Гарантія: 3 роки
У рюкзаку Wenger Sun достатньо місця для 16-дюймового ноутбука, документів формату А4, книг та смарт-гаджетів.
Надійний та стильний, він ідеально підходить для студентів, школярів та людей, хто цінує простоту та якість.
Цей рюкзак має вбудований розумний органайзер для всіх ваших предметів першої необхідності.
Основні характеристики та функціональна організація:
3 основні відділення.
Відділення з м'якими стінками підходить для більшості ноутбуків із діагоналлю екрану до 16";
Спеціальне відділення для файлів, папок та інших документів;
Кишеня-органайзер включає ключницю і численні кишеньки для друкарського приладдя, документів, смартфона;
Спинка рюкзака оснащена системою циркуляції повітря Airflow і має спеціальну рельєфну поверхню, забезпечуючи зручне прилягання
до спини та вентиляцію;
Ергономічні регульовані плечові ремені анатомічної форми, оснащені підкладкою, що пропускає повітря,
і гарантують максимальний комфорт при носінні рюкзака;
Бічні сітчасті кишені підходять для пляшок з водою та парасольки;
В комлпект поставки також входить ліхтарик з батарейкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 4 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Відділення-органайзер, Кишеня для пляшки, Зовнішні відділення, Відділення для телефону, Відділення для акумулятора, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 830 г |
| Висота | 470 мм |
| Висота основного відділення | 378 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Глибина основного відділення | 36 мм |
| Об`єм | 27 л |
| Ширина | 370 мм |
| Ширина основного відділення | 280 мм |
- Ціна: 2 899 ₴











