Технічні характеристики:
Діагональ пристрою: 10"
Об’єм: 7л
Вага: 0,3 кг
Колір: чорний
Габаритні розміри: 22 x 40 x 11 см
Матеріал: посилений поліестер (баллістик)
Гарантія: 3 роки
Рюкзак-слінг Wenger, BC Fun, Monosling Bag 10". Для спритних щоденних організованих подорожей вам потрібен продуманий аксесуар такий як Wenger BC Fun, Monosling. Цей малюк забезпечує стильне сховище для вашого планшету та повсякденних аксесуарів. З розумно продуманими внутрішніми кишенями та відділенням для планшету а ще смартфону, візитівок, ключів та портмоне.
Основні переваги
Підходить для 10-дюймового планшета
Сітчаста бічна кишеня під розмір пляшки води або парасольки
Регульований плечовий ремінець для максимального комфорту
Достатнья кількість внутрішніх кишень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 7 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 1 799 ₴










