
Універсальний чохол для планшетів 7-9" Tucano Vento Universal
799 ₴
759,05 ₴
- В наявності
- Код: TAB-VT78-B
Технічні характеристики:
Габарити: 13,2 x 20,5 x 0,9 см
Рекомендований розмір пристрою: 12,4 x 20 x 0,8 см
Матеріал: поліуретан + силікон
Колір: синій (зовні) / лайм (всередині)
Вага: 0,15 кг
Універсальний чохол Tucano Vento для планшетів 7-8". Всередині ми знаходимо силіконову систему кріплення X-Fit, розроблену Tucano, щоб ідеально прилягати до вашого планшета. За допомогою простого руху він перетворюється на зручну підставку для зручного перегляду веб- чи відеоконтенту, для запису, перегляду фільмів та фотографій. Розкладна спинка чохла дозволяє робити фотографії, не знімаючи футляр. Невелика присоска всередині корпусу забезпечує закриття передньої кришки на дисплеї планшета.
Особливості:
• Антиударне покриття
• Внутрішня кишеня для кредитних карток
• X-Fit, внутрішня універсальна система проти ковзання, що складається з еластичних ремінців із силіконової гуми, які легко кріплять планшет до чохла
• Одна маленька присоска закріплює передню кришку на екрані планшета
• Вбудована задня кришка перетворюється на практичну підставку з різними положеннями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фіксація пристрою | Куточки (гумка) |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Синій |
| Ширина пристрою | 124 мм |
- Ціна: 759,05 ₴










