Параметри:
Габаритний розмір: 28 x 29 x 7 см
Об'єм: 6 л
Вага: 0,3 кг
Колір чорний
Матеріал: 50% - ПВХ / 50% - поліестер
Сумка Wenger LeaSophi Crossbody, компактна жіноча повсякденна сумочка через плече. Прекрасно підійде для прогулянок, подорожей та ділових поїздок. Відмінно розмістить телефон, гаманець, ключі, планшет та інші корисні дрібниці. Складається з основного відділу для документів та планшета розміром до 10 дюймів, кишені органайзера для різних дрібних предметів та кишені для Вашого смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 см |
| Тип | Сумка |
| Стать | Жіночий |
| Вага | 300 г |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм | 6 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Діагональ екрана ноутбука | 10" |
- Ціна: 1 799 ₴











