Параметри:
Габарити: 37 x 29 x 6,5 см
Відділ ноутбука: 34 x 24,5 x 3 см
Об'єм: 5 літрів
Вага: 0,5 кг
Матеріал: поліестер.
Колір синій
Компактна сумка Tucano SVOLTA призначена для ноутбуків із діагоналлю 13,3-14 дюймів. Дизайн із горизонтальною кишенею на блискавці та вертикальним швом роблять сумку сучасною, при цьому надаючи суворого вигляду.
Головне відділення спеціально посилено для максимального захисту ноутбука.
Передня кишеня на блискавці включає органайзер з 3-х кишень:
-Для вашого смартфона (до 5,5 "),
-мобільної батареї (Power Bank)
-Візитних карток.
Сумка також має знімний ремінь, що регулюється, і ремінь на тильній стінці для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Відділення для акумулятора |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 1 249 ₴











