Параметри:
Габарити: 31,5 x 23,5 x 2,2 см
Колір: Сірий (Space Gray)
Матеріал: неопрен
Вага: 0.182 кг
Чохол (sleeve) Tucano Elements для MB Pro 13" (2016) М'який неопреновий чохол, розроблений для ідеального розміщення нового MacBook Pro 13 (Late 2016). Усередині чохла MacBook Pro міцно закріплений завдяки системі Anti-Slip (захист від випадкового вислизання). складається з еластичної мережі, яка утримує ноутбук від випадкового випадання при відкритті блискавки. Конструкція чохла зшита з неопрену товщиною 4 мм спеціальним швом і забезпечує підвищений захист від ударів, тоді як бархатистий внутрішній шар запобігає подряпинам корпусу вашого MacBook Pro 13".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 13" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Неопрен |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 182 г |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 315 мм |
- Ціна: 1 350 ₴






