Характеристики:
Габарити: 30 x 42 x 13 см
Відсік для ноутбука: 23,5 x 33 x 2 см
Об'єм: 15л
Матеріал: PVC (ПВХ-полі вініл хлорид)
Колір: сірий + чорний
Вага: 0,95 кг
Гарантія: 2 роки
Рюкзак Tucano Asciutto 14
Водонепроникний рюкзак ємністю 15л виготовлений із водонепроникного ПВХ (полі вініл хлориду) та має термозварні блискавки. Оснащений зручним внутрішнім відділенням та добре організованими кишенями, включаючи одну кишеню для аксесуарів на передній панелі. Також рюкзак Asciutto 14 має дві внутрішні бічні кишені для парасольки або пляшки з водою. Плечові ремені м'які та ергономічні з регулюванням по довжині та світловідбиваючими елементами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Кишеня для пляшки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 0.95 г |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 949 ₴






