
Рюкзак для ноутбука Tucano Bizip 15 чорний
3 149 ₴
2 991,55 ₴
- В наявності
- Код: BKBZ15-X-BK
Параметри:
Габарити: 30 х 44 х 15 см
Розмір відділу ноутбука: 25 x 36,5 x 2 см.
Об'єм: 16 л
Вага: 0,75 кг
Колір: чорний
Гарантія: 2 роки
Рюкзак Tucano BIZIP 15 для ноутбуків 16". Стильний та одночасно ергономічний рюкзак для ноутбуків 16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів із 100% переробленої тканини, а саме із ПЕТ-пляшок. М'яке внутрішнє головне відділення має захисну кишеню для ноутбука та окрему кишеню для планшетів до 10 дюймів. Ще одне відділення органайзер для документів А4, книг і зошитів та дрібних аксесуарів.
На передній стороні є невелика кишеня з вертикальним отвором для аксесуарів, ключів та інших корисних дрібниць.
Зі зворотного боку розміщені регульовані плечові лямки і ремінь для кріплення до телескопічної ручки валізи, а також прихована кишеня на блискавці.
З боків рюкзака є дві зручні кишені для парасольки та пляшки з водою.
Призначений для:
Ноутбуків 16 дюймів для MacBook Pro 16 дюймів.
Особливості:
• Ремінець для кріплення до телескопічної ручки валізи
• Ергономічна спинка із захисною кишенею та "дихаючою" сітчастою поверхнею.
• Регульовані плечові ремені з м'якою підкладкою.
• Бічні кишені для пляшки з водою та парасольки.
• Рюкзак із 100% переробленої тканини із ПЕТ-пляшок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 440 см |
| Глибина | 150 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 см |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Кишеня для пляшки, Зовнішні відділення, Відділення-органайзер, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для акумулятора, Відділення для планшета |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 2 991,55 ₴








