Параметри:
Габарити: 28 х 37 х 15 см
Відділ ноутбука: 23,5 x 33 x 2 см
Матеріал: тканина із перероблених пет-пляшок
Колір: бежевий
Об'єм: 10 л
Вага: 0,95 кг
Tucano Desert 13/14 рюкзак із нової колекції.
Рюкзак у стилі мілітарі з тканини, виготовленої з переробленого пластику, із застібкою-куліскою та капюшоном/клапаном. Велике внутрішнє відділення, розмір якого регулюється двома ременями, оснащене кишенею для ноутбука. Витончений фасон і добре організовані кишені, у тому числі дві передні та дві бічні для аксесуарів, роблять його багатогранним і ідеальним для будь-якого випадку.
Призначення:
MacBook Pro 14"
Ноутбуки 13,3-14"
Особливості:
• Внутрішнє відділення для ноутбука
• Виготовлений із тканини, із переробленого пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Кишеня для пляшки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 3 649 ₴









