| Объем | 18 л |
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 27 x 41.5 x 3.8 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 34 x 47 x 21 см |
| Вага | 950 г |
Стильний діловий рюкзак 2E City Traveler 16˝ із відділенням для ноутбуків 15,6-16˝ і планшета до 10˝ стане надійним помічником під час щоденних поїздок на роботу чи навчання та коротких відряджень. Відділення для гаджетів оснащено плюшевими вставками задля захисту електроніки від подряпин. У відсіку-органайзері є кишеня на блискавці, тримачі для авторучок, пластикових карт та візитівок, карабін для ключів тощо. У рюкзаку знайдеться місце для документів, кількох журналів або книг і навіть для пари взуття. 2E City Traveler 16˝ не викликає дискомфорту під час використання, адже його спинку та плечові ремені для кращої вентиляції виготовлено з тканини, що «дихає».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 471 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 2 349 ₴











