Параметри:
Габарити: 30 x 40 x 15 cm
Відділення для ноутбука: до 15,6-16”
Вага: 0,64 кг
Об'єм: 20л
Колір: синій
Міцний рюкзак, призначений для перевезення ручної поклажі та ноутбука. Габарити є прохідними/ дозволеними для перевезення повітряним транспортом (IATA).
Tugo M складається з кількох відсіків:
-Головне велике відділення для речей (об'єм 18л)
-окремий відсік для ноутбука до 15.6-16'' на задній стінці, таке розміщення дозволяє мати швидший доступ до ноутбука, і, наприклад, та ж перевірка в аеропорту стає набагато швидше.
-Дві зручні передні кишені, які ідеально підходять для зберігання дорожнього приладдя.
У бігунках блискавки передбачені вуха для навісного замку, для більш надійної безпеки вмісту.
У комплекті 4 регульовані ремені-стяжки з боків рюкзака, а також дві міцні ручки, для перенесення у вертикальному та горизонтальному положеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 4 499 ₴









