
Сумка для ноутбука Tucano Svolta для 15.6-16" чорна
1 850 ₴
1 757,50 ₴
- В наявності
- Код: BSVO15
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38.5 х 26.5 х 3.5 см см |
| Розміри (ШхВхТ) | 42 х 31 х 8.5 см см |
| Вага | 560 г |
Компактна сумка сумісна з ноутбуками і Ultrabook 15,6 "і MacBook Pro 15" Retina. Горизонтальна кишеня на блискавці та вертикальний шов додають сучасний, професіональний зовнішній вигляд сумці. Основне відділення захистить ваш ноутбук від пошкоджень. Передня кишеня-органайзер містить кишеню для вашого смартфона (до 5,5") та місце для візитних карток. Сумка також має зручний ремінь що регулюється та, при потребі, знімається. На тильній стороні передбачено кріплення для фіксації сумки на телескопічній ручці чемодана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Відділення для телефону, Відділення для акумулятора |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 560 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 1 757,50 ₴







