-5%

Чохол для ноутбуків 13/14" Tucano Melange чорний
1 399 ₴
1 329,05 ₴
- В наявності
- Код: BFM1314-BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еластичний чохол з неопрену з ефектом меланжу, для ноутбуків з дисплеєм 13-14 ". Оснащений системою Anti-Slip System®, це система з двома кутовими клапанами, призначеними для захисту кутів пристрою. Чохол Melange Second Skin® дуже щільно прилягає до поверхні ноутбука за рахунок своєї плоскої строчки. Це в свою чергу гарантує більш тонкий профіль і відмінний захист. Інтер'єр виконаний з м'якого матеріалу, що захищає від подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Неопрен |
| Особливості | Захист від бічних ударів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 0.26 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329,05 ₴






