| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 39 х 28 х 3,5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 42 х 30 х 7 см |
| Вага | 340 г |
Тонка і компактна сумка Tucano Ideale сумісна з ультрабуками 15,6 " і MacBook Pro 15" Retina. Широка кишеня на блискавці на передній панелі з внутрішніми 3-ма сітчастими кишенями для аксесуарів. Основне відділення має перегородку у вигляді щільної стінки, і забезпечує захист ноутбука, розділяє простір в сумці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









