| Об`єм | 16 л |
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 26 x 38,5 x 2,2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 33 x 45 x 15 см |
| Вага | 785 г |
Місткий, легкий рюкзак з високотехнологічного матеріалу і вставками з екошкіри; ідеально підходить для 15,6-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook. Містке внутрішнє відділення також оснащено спеціальною кишенею для захисту ноутбука або планшета. Спереду знаходиться велика плоска зовнішня кишеня для аксесуарів на блискавці. Задня сторона з ергономічною задньою панеллю і регульованими м'якими лямками також має зручний ремінець для чемодана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 785 г |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 1 799 ₴











