
Рюкзак для ноутбука Tucano Sole Gravity AGS 17" синій
6 449 ₴
6 126,55 ₴
- В наявності
- Код: BKSOL17-AGS-B
| Об`єм | 30 л |
| Колір | синій |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 28 x 42 x 3 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 34 х 49 х 21 см |
| Вага | 1280 г |
Рюкзак Tucano Sole Gravity AGS 17 з нової колекції Planet від Tucano. Ідеально підходить для ноутбуків розміром до 17 "а так само MacBook Pro 16", оснащений нашою антигравітаційною системою, еластичною підвіскою в плечових ременях, призначеною для зменшення тиску ваги на плечі і спину при русі. Функція антигравітаційної системи, крім поліпшення осанки і зменшення зусиль, що докладаються, зокрема, знижує втому м'язів спини і шиї, рівномірно розподіляючи вагу рюкзака між вашими плечима і стегнами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1280 г |
| Висота | 490 см |
| Глибина | 210 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 340 см |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для акумулятора |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 6 126,55 ₴










