-5%

Спортивний міський Tucano Ted 11" чорний
2 099 ₴
1 994,05 ₴
- В наявності
- Код: BKTED11-BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колір | чорний |
| Розміри (ШхВхТ) | 22.5 x 32.5 x 10 см |
| Вага | 270 г |
Невеликий спортивний рюкзак Tucano Ted 11 з переробленого пластику (пет пляшки). Оснащений внутрішньою кишенею для планшета і передньою кишенею для аксесуарів. Ззаду є ремінець для фіксації рюкзака на телескопічною ручці валізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 270 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Відділення для планшета |
| Висота | 320 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 220 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Да |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Діагональ екрана ноутбука | 11" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994,05 ₴





