Стильна термосумка темно-синього кольору з чорними вставками об’ємом 10 л. Призначена для збереження температури (холодної або гарячої) напоїв і продуктів. Виготовлено з водовідштовхувального поліестеру. Передбачено плечовий регульований ремінець для перенесення та маленьку кишеню для дрібничок. Усі карабіни, петлі та замки блискавок – металеві. Розмір (ш×в×г): 23.5 x 26 x 18.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 18.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 10 |
| Ширина | 23.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴











