
Сумка жіноча з натуральною замгею Voila 5027002 чорна
1 449 ₴
1 231,65 ₴
- В наявності
- Код: 5027002
Розміри
Довжина: 36 см
Висота: 26 см
Ширина: 13 см
Довжина ручек: 40 см
Довжина плечового ременя: 113 см
Повсякденна сумка середнього розміру з м'якої екошкіри комбінованої щ натуральною замшею від Українського виробника TM Voila. Зручна та практична сумка у класичному стилі.
Усередині:
- цілісний основний відділ на блискавці;
- потайна прорізна кишеня на блискавці;
- накладна кишеня відкритого типу;
- Підкладка із щільного якісного матеріалу.
Зовні:
- дві прорізні кишені на блискавці для швидкого доступу, які надають акуратності та родзинок даної моделі;
- на задній стінці є прорізна містка кишеня на блискавці.
Модель має дві пришиті ручки для носіння в руках та додатковий регульований плечовий ремінь довжиною до 113 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1130 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 231,65 ₴






